Svatba v ležérním stylu

Při pomyšlení na svatební obřad, hostinu a outfit, snad každého z vás napadne luxusní podívaná, která je doprovázená noblesní atmosférou a v slavnostním oblečení. To je ovšem typická svatba, která nemá s tou „moderní“ – snad vůbec nic společného.
Nejnovějším trendem, se kterým se roztrhl pytel, je pojmout svatební den jako jednu velkou oslavu, bez potřeby hrát si na dámy a pánové.
retro styl

NEVĚSTA A ŽENICH, JAK SE JIM ZLÍBÍ

Pro nevěstu a ženicha to znamená, že se můžou obléknout do pohodového stylu, který jim bude poskytovat komfort a ležérní postoj k tomuto významnému dni.
•       Na bílé šaty a oblek tedy rovnou zapomeňte. V popředí jsou barvy, volnost a míchání jednotlivých stylů dohromady.
Šaty si můžete zvolit dle vašeho vkusu a přání. To, že budete na vaší svatbě nevěstou, přece všichni, kdo se jí zúčastní budou vědět. Takže není potřeba vyčnívat v podobě bílých nevinných šatiček.
A místo klasického smokingu se nemějte strach odhodlat k tomu, obléknout si outfit, který je vám blízký a cítíte se v něm více než dobře. Může se jednat i o krátké kalhoty nebo pojmout celkový „vohoz“ jako retro styl.

JAK PŘIPRAVIT SVATEBČANY NA TO, ŽE SE NEMUSÍ PARÁDIT?

Všichni rodinný příslušníci, známí a kamarádi, se pochopitelně na váš velký den budou těšit. A taktéž i přemýšlet nad tím, co si na sebe obléknout, aby vypadali noblesně a slušivě – tedy tak, jak se na svatbu patří.
svatební oslava

O to větší však může být pro nich překvapení, pokud jim zdělíte, že váš velký den berete jako jednu oslavu, která bude probíhat v duchu svobody outfitu a poněkud více uvolněně, než na co jsou všichni zvyklí.
Principem je obléknout to, v čem se cítíte komfortně a příjemně. Je to především neoficiální outfit a nehledí se na parádu v podobě drahých doplňků, jakými jsou šperky, kabelky nebo nejluxusnější boty.
•       Co je naopak povoleno jsou pohodlné šaty, dle vašeho vkusu, a pánský styl, který nebude podléhat smokingu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup