Hypoteční úvěr bez kontroly registrů

Současný finanční trh nabízí spoustu finančních produktů v podobě půjček, úvěrů a hypoték. Takže klienti si můžou vybírat nejen podle částky, kterou potřebují, ale také podle podmínek či účelu využití.
Ne všichni klienti však mají to štěstí, že vždy potřebný úvěr získají a důvodem bývá většinou neodložení některého z podkladů nebo také nízké či nedoložitelné příjmy a v neposlední řadě dost velký strašák v podobě registrů dlužníků. Jakmile v těchto registrech máte nějaký negativní záznam, tak šance na získání úvěrů se snižují a u hypoték ještě víc.
uzavření smlouvy.jpg
Naštěstí jsou i produkty, které myslí i na takové potíže a pomáhají získat peníze i klientům, kteří v minulosti nějakým způsobem zhřešili a získali takový záznam v bankovních či nebankovních registrech.
Takovým produktem je i hypotéka bez registru.
Jak již z názvu vyplývá, v tomto případě není registr dlužníků tolik důležitý a projdou i klienti se záznamem. Naději na získání potřebných peněz, tak dostanou i problematičtí klienti, kterým se někdy v minulosti nedařilo něco řádně zaplatit.
počítání bankovek.jpg
Hypotéka bez registru má pouze jedinou podmínku, a sice ručení formou zástavy nemovitosti. Můžete ručit vlastní nemovitostí nebo nemovitostí, která je majetkem někoho třetího. Doba splatnosti bývá obvykle na maximálně 30 let.
V případě, že byste chtěli peníze využít na něco jiného, než je bydlení, tak existuje také výhodná americká hypotéka, při které není potřebné dokládat účel využití peněz a rovněž nemusí být lustrovány registry dlužníků.
Následně tak můžete splatit dluhy, nevýhodné půjčky nebo i exekuce. A pokud tento problém nemáte, tak peníze můžete využít na cokoliv dalšího jako je nákup vozidla, dovolené, zařízení, vstup do podnikání a podobně.
Díky vyšší částce si můžete plnit sny, řešit problémy, nakupovat i vyplácet nevýhodné finanční závazky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup