Dejte nadbytečným kilogramům sbohem natrvalo

Stres, nedostatek pohybu, sedavý způsob života. To všechno jsou příčiny toho, že se stále více lidí potýká s nadváhou. A ta nám pak začne výrazným způsobem komplikovat život.

jablko

  • Jak se s ní vypořádat?
    • Docela jednoduše.

Zapomeňte na všechny „zaručené diety filmových hvězd“.To jsou většinou drastické způsoby, jak co nejrychleji shodit několik kilogramů. Co na tom, že se za pár týdnů opět vrátí. Ale tohle my přeci nechceme. Našim cílem je trvalé odstranění nahromaděných kil. A také si nechceme poničit zdraví hladověním. Pokud chcete redukovat svou váhu způsobem, který váš organismus nezatíží, ale naopak mu prospěje, pak vyzkoušejte novinku, kterou je keto dieta.

  • Pod tímto zajímavým slovem se skrývá vědecká metoda, kterou vynalezl profesor Blackburn na univerzitě v Harvardu.
  • Je založena na ketóze, která se přirozeným způsobme nastaví v těle.

Profesor Blackburn zjistil, že podáváním dostatečného množství proteinů a snížením příjmu sacharidů a tuků se začnou v těle tvořit ketolátky. Ty mají tu schopnost, že plnohodnotně nahradí sacharidy. Tím pádem se nemusíte obávat o to, že byste byli v průběhu této diety unaveni, jak tomu bývá u jiných dietních programů.

Jídelníček si nechte odborně sestavit

Pomocí bílkovinné (proteinové) diety se také z těla dostanou všechny látky, které vám škodí. Což znamená, že dojde i k detoxikaci organismu. Jídelníček, který na vás při této redukční dietě čeká, je překvapivě pestrý.

  • Vybírat můžete ze sladkých i slaných jídel.
  • V nabídce jsou polévky, omelety, těstoviny, pečivo, palačinky a další druhy jídel.
  • Nemusíte se obávat ani o pestrost v oblasti nápojů.

dieta
Tato jídla jsou k nám dovážena z Francie. Je u nich garantována nejvyšší kvalita. Rozhodně se nedoporučuje snažit se připravovat si stravu doma. Z běžných surovin to není možné a ani pro naše zdraví vhodné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup