Aquaparky, které stojí za to navštívit

                Tropické dny, kdy teploměry ukazují téměř 30°C ve stínu, jsou tady a všichni beze sporu uvažujeme jak se alespoň trochu schladit. A co může být lepšího než si pěkně skočit do vody a ještě si při tom užít kupu zábavy? Pojďme se tedy pěkně podívat, jaké aquaparky jak už v Česku tak v zahraničí nemůžete svou návštěvou nepoctít.

dlouhý tobogán

Aquapalace Praha

                Aquapalace je určitě naším nejlepším aquaparkem. Jak už ze samotného názvu vyplývá najdete jej v Praze a díky své rozloze, která činí 9 150m2 , se chlubí titulem největšího aquaprku ve střední Evropě. Tvoří jej 3 paláce, takže si na své příjdou nejen rodiče ale i děti.

1.       Vodní svět (samotný aquapark)

2.       Saunový svět (14 druhů saun a prohříváren)

3.       Spa & Wellness (obličejové procedůry a masáže)

Návštěva potěší i sportovní nadšence, kteří můžou zavítat do fitness centra.
atrakce v aquaparku

Aquapark Čestice

       Ani tento aquapark nemůžeme vynechat a rozhodně si nemusí stydět ve srovnání s předchozím. Jako bonus zde objevíte i tématicky rozdělené paláce.

1.       Palác pokladů – je přímo jako stvořen pro rodiny s dětmi, které si beze sporu oblíbí zařízení ve stylu pirátských dobrodružství

2.       Palác dobrodružství – zde očekávejte velký příval adrenalinu ve formě 6 tobogánůů, 3 strmých klouzavek, Spacebowlu a samozřejmostí je divoká řeka

3.       Palác relaxu – myslím, že tuto část není nutné nijak zvlášť představovat a ani podotýkat, že je určena pro odpočinek rodičů od svých akčních ratolestí

Tropical Islands

       Tentokrát si odskočíme do prázdninového ráje nacházejícího se v Berlíně. Ohromí Vás především samotná velikost samotného komplexu spolu s torpickým pralesem, obrovskými bazény, písčité pláže, dětské hřiště, restaurace a bary, divoká řeka a spousta dalšího. Čekat zde můžete i neuvěřitelný let balónem! Tak neváhejte a vyražte!

Tatralandia       

       Nemůžeme zapomenout ani na naše nejbližší sousedy, kteří nám nabízí svět plný tobogánů, atrakcí, bazény s mořskou a termální vodou ale i možnost vyzkoušet si sufrování na vlnách!