Darujte zážitky, na které nejde zapomenout

Obdarovat někoho zajímavým dárkem je mnohdy obtížný úkol. Zvlášť pokud obdarovaný má vše, na co si vzpomenete. Naštěstí je dnes možné darovat i nehmotný dárek ve formě zážitku. Voucher je dnes populárním dárkem a vybrat nějaký druh zážitku lze snad pro kohokoli.
gurmánské zážitky

Gurmánské zážitky

Pro labužníky vyberte některý z gurmánských zážitků. Může se jednat o večeři na nějakém zajímavém místě nebo jídlo, které by jinak neochutnal. Gurmánským zážitkem nemusí být pouze ochutnávka nebo konzumace jídla a pití, ale i samotná příprava.

Sportovní zážitky

Je člověk, kterého chcete obdarovat sportovec tělem i duší? Co takhle ho potěšit nevšedním sportovním prožitkem. Z vodních sportů existuje možnost vyzkoušet např. flyboarding, hoverboarding nebo kurz potápění. Adrenalin zažije i při bungee jumpingu, horolezectví, na skákacích botech či jízdě na segwayi. Stát se může i kapitánem malé lodi. Sportovních zážitků je opravdu spousta.

Zážitek ve vzduchu

Je váš rodinný příslušník či známý nadšenec do létání? Díky vám se může stát pilotem malého letadla na zkoušku nebo se posadit do kokpitu Boeingu a pilotovat na simulátoru. Proletět se lze i balónem nebo ve vyhlídkovém letadle. Samozřejmostí je i seskok padákem. Volný pád jako z letadla si příjemce zážitku vyzkouší i ve větrném tunelu.
závody aut

Automobilové zážitky

Hlavně pro pány, co milují auta a rychlou jízdu v náročném terénu, je určen tento typ zážitku. Jízda ve Ferrari nebo Lamborghini je opravdovou prožitou zkušeností. Absolvovat lze třeba školu smyku. Obdarovaný získá nejen zážitek, ale i lepší řidičské dovednosti. I jízda v závodním autě stojí za to. Pro opravdové dobrodruhy je určena extrémní jízda drsným terénem.

Máte vybráno? Zážitků je velká spousta. Tak se nechte inspirovat na některém z portálů, které jejich absolvování nabízejí a potěšte své blízké.