Pět P nebo tři D?

Říká se, že žena má mít pět P. Pohledná, poctivá, pracovitá, pořádná a prachatá. Psychiatr Miroslav Plzák, který se stal klasikem manželského poradenství, psal, že žena má zvládat tři U. Ušetřit, uvařit, uklidit. No nebyl ten Plzák tak trochu šovinista? Vtipálkové říkají, že žena má mít tři B. Bourák, barák a babičku na hlídání. Uznejte, zvláště ta babička na hlídání je velmi žádaným atributem. Tu žádná chůva nevynahradí.

Můj otec říkal, že žena má mít tři D. Dáma ve společnosti, Dříč v domácnosti a Děvka v posteli. Sotva si lze představit optimálnější variantu.
 

Tak tedy tři D

  • Dáma ve společnosti – muži jsou žárliví. Na druhou stranu jim lichotí, když se za jejich ženou ostatní muži rádi otočí. Ale není to jen krása, co činí ženu dámou. Je to také určité charisma, empatie, takt, vtip, nadhled a etiketa, které ženu činí úspěšnou ve společnosti i mezi muži. Dáma ve společnosti může představovat výhru. Při večeři s neoblíbeným obchodním partnerem dokáže zlomit komunikační bariéru a může během chvilky dokázat více než tým manažerů.
  • Dříč v domácnosti– máme sice emancipaci, ale muži nejsou tak zruční a pracovití jako ženy a pokud by si měl muž vybrat, určitě dá přednost obyčejné ženě, která zvládá uvařit a dát byt do důstojného stavu, k tomu výchova dětí, zahrádka. Prozaické schopnosti v manželství získávají na zcela jiném významu. I muži touží život strávit v poklidu a pohodě a to je pro ně k nezaplacení.
  • Děvka v posteli– milostný život pro intimní soužití má velký význam, co si budeme povídat. Kde funguje intimní život partnerů, tam obvykle oba partneři dokáží vyřešit své problémy. Manželská sexualita se stává po čase velmi rutinní záležitostí a je zcela jistě v zájmu obou partnerů, aby tomu tak nebylo, aby intimní soužití si uchovalo šťávu.

 
Tak co by měla mít správná žena už víme. A co by měl mít správný muž? To si možná povíme příště.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup