Vonné tyčinky navodí sváteční atmosféru

Kdesi na vzdáleném východě, v Tibetu, V Egyptě, V Mezopotámii, a i v Bibli najdeme zmínky o pálení vonných esencí, ať už se jednalo o obětiny, vyhánění zlých duchů, nebo o ozdravný či očistný proces.

I v dnešní době najdeme uplatnění těchto vonných látek při medácích a józe, příjemné navození atmosféry v domácnosti, nebo v jiných prostorách, nebo osvěžení vzduchu a odstranění zápachu.
Vybírat můžeme z nepřeberného množství dovezených osvědčených a kvalitních vonných tyčinek z Japonska, Indie, Nepálu, Tibetu, Francie a Itálie.

Tyto vonné tyčinky se vyrábí podle osvědčených tajných starobylých receptů z čistě přírodních surovin, s ohledem na tradice konkrétních zemí, ze kterých tyčinky pocházejí.

Ke zpracování kvalitních vonných esencí patří například
rozličné bylinky,
sušené květy,
santalové dřevo,
esenciální oleje,
 sušené ovoce
a mnoho dalších surovin.

Za jedny z nejčistších a nejkvalitnějších se dnes považují vonné tyčinky z Tibetu, kde zůstávají trvalou součástí unikátní kultury. Kde přetrvává tradiční výroba vonných tyčinek v rukou klášterních mnichů, podle tajných a starobylých receptur.

Prazákladní receptury na výrobu vonných tyčinek pocházejí od mnichů proslulého kláštera Mindroling. Tyto recepty jsou dnes již různé. Některé tyčinky se vyrábějí ze
santalového dřeva,
šupin luskouna krátkoocasého
šafránu,
hřebíčku,
zvláštních druhů trav,
další z horských bylin, vonných olejů a dřev.
 
Celkem obsahují přes 30 různých ingrediencí. Všechny jsou čistě přírodní a pocházejí ze samotného Tibetu, nebo Indie.
Když jsou vonné tyčinky zapálené, měly by vydávat příjemné světlo a lehkou a příjemnou, dlouhotrvající vůni. Neměly by být štiplavé a dráždit oči.

Dnes používáme vonné tyčinky a jiná vykuřovadla pro uklidnění a zlepšení nálady

Exotickou a příjemnou vůní navodíme zcela neobyčejnou, inspirativní atmosféru. Tradičním způsobem pálení vonných látek, pryskyřic a surovin je jejich pálení na rozpáleném dřevěném uhlí, které je vsypáno v kadidelnice, nebo je možné je sypat na sítko umístěným nad čajovou svíčkou.
Nejoblíbenějším vykuřovadlem je bezesporu bílý a červený santalový prášek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup