Vyvětrejte si podle libosti

Potřebujete dostatek dýchatelného vzduchu v koupelně, která je plná páry? Nebo se snad potřebujete ochladit v místnosti, kam nemilosrdně dopadají paprsky nesnesitelně žhnoucího slunce? Nedělá Vám dobře dusno? Poraďte si.
Jestliže za okny Vašeho příbytku kulminují letní teplotní rekordy, pak otevřením oken docílíte maximálně ještě vyšších teplot uvnitř. A vzduch se ani nehne. To je stará známá pravda.
Jestliže milujete koupel v horké vodě, protože si při vysoké teplotě vody nejlépe odpočinete, pak je horká lázeň provázena horkou párou, která Vám ale naopak příliš dobře nedělá.
Jak z toho ven?
Ventilátor je to, co Vám od potíží pomůže!


Vybrat nejvhodnější typ ventilátoru není vůbec žádný problém. Pro každou situaci najdete ten správný.

Nedýchatelnu dejte kopačky

Přestaňte se trápit v letních vedrech, nebo ve Vaší oblíbené horké lázni! Nemáte to zapotřebí. Dříve byl vějíř základní součástí vybavení každé ženy, ale i muže. Byl malý do ruky, nebo obrovský se sloužícím, který s ním mával.
Dnes se bez vějířů můžeme obejít, protože máme ventilátory:

· stropní
· stojanové
· stolní
· koupelnové
· domovní.

Dýchatelný vzduch si pořízením ventilátoru umíme jednoduše vytvořit.

Není důvod pro to, abyste se přestali koupat ve své oblíbené lázni jenom proto, že se Vám špatně dýchá. Koupelnový větrák Vás nedýchatelného vzduchu lehce zbaví!
Totéž pro Vás udělá stolní, nebo stojanový větrák v obývacím pokoji, a to v době, kdy za oknem svádí boj venkovní teploměr s letními teplotními rekordy.


Učiňte tedy ze svého příbytku příjemnou oázu i v období a v situacích, které lidskému zdraví příliš prospěšné nejsou. S ventilátorem jakéhokoliv typu docílíte mnoho příjemných chvil, aniž byste měli nedostatek svěžího vzduchu!