Oslňte ženu originální dárkem!

Abyste při výběru dárku nesáhli vedle, musíte si ujasnit několik věcí. Pokud se budete řídit následujícími pokyny, ušetří vám to mnoho starostí.
 narozeninové přání
Jaký je žena typ?
Ačkoli jsou si ženy v mnohém podobné, nejsou stejné. Některé milují praktické dárky, a víc než řezaná květina, je potěší ta v květináči. Pak jsou ženy, které dají přednost šperkům namísto hrnce nebo nové žehličky.

Naslouchejte!
Jednu ženu bonboniérou zklamete a druhou potěšíte. Z tohoto důvodu je důležité naslouchat. Ono, pokud vám přítelkyně už týden říká, že chce začít hubnout, darování bonboniéry pak vyzní jako byste vůbec neposlouchali, co vám říkala.

Buďte kreativní, originalita se cenní!
Vlastnoručně vyrobený dárek nejen potěší, ale může i pobavit. Na pomoc můžete vzít třeba barvy na keramiku a popsat hrnek originálními nápisy.

Darujte zážitek!
Relaxační masáž nebo luxusní romantická večeře potěší snad každou ženu. Jsou to univerzální dárky, které se dají střídat, jednou čokoládová masáž, příště thajská a jindy zase medová.

Darujte předplatné!
Předplatné časopisu, který tematicky odpovídá zájmům obdarované je praktický dárek. Pak už se stačí je zamyslet, co by udělalo radost. Témat je mnoho, od bydlení přes křížovky až po zahradničení.

Darujte vzdělání!
Dnes je velká nabídka mnoha typů kurzů nebo školení. Vybírat je z čeho. Jazykové kurzy, kaligrafie, kurzy osobního rozvoje, astrologie…

Dárkovým poukazem nic nezkazíte!
Většina velkých obchodů ale i kosmetické a kadeřnické salony, nabízí možnost zakoupení dárkového poukazu na zboží či služby. Není to však jen o oblečení a kosmetice, což takhle poukaz na divadelní představení?
dárečky s mašličkou
Co nedarovat!
Nejrůznější keramické sošky a ozdůbky od bytu jakkoli mohou vypadat zajímavě, stávají se lapači prachu a brzy pro ně není místo. Spodní prádlo a parfémy jsou věci u kterých je lepší, když si je žena vybere sama, podle svého vkusu.

Nezapomenout!
Vždy je lepší popřát raději o den dřív než zapomenout.