Nová forma relaxace

A co si pod pojmem erotická masáž představujete vy? Jistě jste už někdy vyzkoušeli klasickou masáž. Taková masáž je určena pro každého. Hojně ji využívají sportovci a samozřejmě také obyčejní lidé, kteří ji berou jako jednu z možných forem relaxace po náročných pracovních dnech. Není nad to, uvolnit každý sval ve vašem těle. Člověk se po klasické masáži cítí uvolněný a má mnohem více energie. Pokud vás už však obyčejné masáže nudí a rádi byste vyzkoušeli něco nového, představujeme vám erotickou masáž, kterou provádíme v našem salonu.


Pro zadané i nezadané

Tato forma masáže není určena jen pro nezadané. I když může být název zavádějící, jedná se pouze o formu uvolnění. V žádném případě není součástí tohoto typu masáže žádná sexuální aktivita. Není možné si sexuální akt objednat ani za příplatek. Vše probíhá v daných mezích, které naše masérky nikdy nepřekročí. Pokud se objednáváte na klasickou masáž, málokdy si můžete vybrat maséra či masérku dle svých představ. Co se však erotické masáže týká, masérku si vyberete přesně podle vašich představ. Preferujete blondýnky, brunetky či zrzky? Máte raději ženy plných tvarů, či upřednostňujete štíhlá těla? V našem salonu se my přizpůsobíme vám. Sami si vyberete masérku, která se vám bude nejvíce zamlouvat.


V čem tkví specialita

Tento typ masáže je speciální v tom, že se neorientuje pouze na celé tělo, vámi vybraná masérka se bude soustředit také na intimní partie. Absolutní hygiena je samozřejmostí. Každá masáž začíná sprchou či aromatickou koupelí. Masérka vás nebude masírovat pouze svými jemnými dlaněmi, přidá také masáž prsy. Nakonec se bude věnovat masáži intimních partií, což vás dovede k samotnému vyvrcholení. Na vaši žádost provede také masáž prostaty. Rádi byste tento druh masáže vyzkoušeli na vlastní kůži? Objednejte se k nám.