Finanční a daňové vzdělání

Sebevzděláváním je možné výrazně poskočit v kariérním postupu a dostat na lépe placené pozice během několika měsíců. Co je k tomu zapotřebí?

1. Vybrat si zábavný a dobře placený obor
2. Vzdělávat se v něm
3. Získat potřebné potvrzeníÚčetnictví je skvělým příkladem takového oboru a je nejen dobře placené, ale i velmi žádané a to jak v soukromém, tak i státním sektoru. Správa financí, daně, nebo fakturace zakázek je nezbytná pro každou společnost bez ohledu na velikost, rozpočet nebo zaměření. Kurz daňové evidence Vám poskytne nezbytné znalosti struktury poplatků státu a připraví Vás na toto zaměstnání během velmi krátké doby. Výuka probíhá zajímavým a poutavým způsobem a na konci obdržíte potvrzení o absolvování. Toto potvrzení dokládá vaše znalosti v oboru účetnictví a umožňuje Vám vykonávat mnoho profesí spojených s financemi a správou majetku.

Velký zájem na pracovním trhu
Jak již bylo řečeno, o účetnictví je na trhu práce velký zájem a schopní lidé si tak mohou najít práci během několika dní. Toto zaměstnání lze navíc provozovat i jako osoba výdělečně činná, což nabízí svobodu, vyšší výdělky i řízení vlastní práce. Potenciál je i v budoucím podnikání v podobě firmy, která se zaměří na správu financí jiných společností. Náš vzdělávací program Vás na tyto možnosti skvěle připraví a předá Vám znalosti, díky kterým o Vás bude velký zájem. Náklady jsou tak v porovnání minimální a vrátí se během několika měsíců.Účastníkům programu garantujeme maximální vstřícnost, řešení všech problémů i individuální přístup, díky kterému si z každé látky odnesete maximum a připraví se tak na svou budoucí kariéru účetní/účetního.