Hypotéka bez dokládání příjmů

V této oblasti se budeme bavit čistě o podnikatelských úvěrech. Tyto úvěry jsou zde proto, aby si je podnikatelé mohli sjednat a získali výhodné podmínky pro své podnikání. Peníze z úvěru jsou následně použity do firmy nebo na hrazení veškerých potřeb spojených s podnikáním. Hradit můžete výlohy začínající firmy, nakupovat majetek, stroje a vybavení, materiál a zásoby, ale také platit běžné výdaje ve firmě jako je sociální, zdravotní a daně, nebo mzdy zaměstnancům, nájmy, pořizovat základní kapitál, majetek, platit dluhy, zvolit konsolidaci půjček tedy sloučení více starých do jedné novější a výhodnější, ale také můžete vyplatit spolumajitele z firmy, nebo zaplatit exekuci. To vše je možné s penězi provést a je toho ještě daleko více. Musí být však použity pro účely podnikání.

Kšiltovka plná peněz, bankovek a mincí.

Chcete mít pod čepicí?

V tom případě volte chytře! Ne nadarmo se říká, že kdo má pod čepicí, vyjde ze situace lépe, snadněji a v pohodě. Chcete také takovýmto způsobem získat úvěr? V tom případě vyzkoušejte nebankovní hypotéku bez dokládání příjmů.
Hypotéka bez dokládání příjmů od Nebankovní hypotéka je vyřízená snadno a velice rychle.

Peníze do roličky ne úplně stažené, padesátky

  • Úvěr se splácí postupně a to v měsíčních splátkách, které jsou klientovi známy dopředu. Předem však neplatíte žádné poplatky, až následně měsíční splátky. Provedeme návrh zdarma, posouzení vaší bonity a odhad nemovitosti, to všechno zdarma a bez poplatků.
  • Trápí vás právě příjmy? Už nemusí! Je zde úvěr, který příjmy neřeší. Nízké daňové přiznání? I přes něj nikdy nebylo snazší úvěr získat!
  • Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí na území ČR.
  • Podnikatelé s problémy mohou také žádat o tento úvěr. V našem případě je zde totiž velká tolerance záznamů v registrech a také právě již zmíněných nízkých příjmů. Nevadí nízké daňové přiznání a dokonce ani záznamy v bankovních nebo nebankovních registrech.