Užijte si lepší party se zahradním altánkem.


Máte dům a zahradu? Pokud ano, tak jistě víte, že zahrada je tím nejklidnějším místem pro člověka. V létě ptáčci zpívají, všude kolem nás jsou stromy, keříky, kytky a užíváme si nejpohodovější atmosféry, kterou můžeme zažít a užíváme si relaxace. Na zahradu se dá pořídit i spoustu věcí, různé dekorace, aby jste svoji zahrádku měly dokonalejší. Pokud milujete například rodinné oslavičky nebo zahradní párty s přáteli, tak by na zahradě vůbec neměl chybět zahradní dřevěný altán. Altánek slouží pro Vaše ještě lepší posezení s přáteli, protože když svítí více sluníčko nebo prší, altánek vás před tím ochrání a vy můžete bez problémů sedět venku na zahradě v altánku a nemusíte se omezovat a hned jít domů se schovat.

Altánek

Pokud se Vaše párty s rodinou nebo s kamarády protáhne, altánek slouží i na přespání. V nabídce máme hodně altánků a je na Vás, který si zvolíte a který Vám bude vyhovovat. Altánky nabízíme v menším provedení, pro méně lidí anebo jste pořádní pařmeni a to nabízíme bytelnější altánek a ten už slouží jako jsem říkala na přespání. Při nákupu altánku nabízíme 50% slevu na ukotvení. Nejvíce objednávek máme od března do září a doba trvání, než k Vám zahradní altánek dorazí je 2 až 4 týdny a důležité je včasné objednání. S montáží altánku můžete klidně i vyčkat, než bude lepší období, protože dřevo je impregnováno proti působení vlhkosti.

Altánek

Takže záleží pouze na Vás, kdy si Váš vysněny altánek na svoji zahradu postavíte. Možné pro Vás je i zrealizovat, pokud vyžadujete od nás dodání altánku v určitém rozmezí, tak tato informace nám stačí napsat do poznámky k Vaší objednávce. Pokud nebudete řešit dodání altánku, tak samozřejmě z naší strany obdržíte SMS zprávu několik dní předem o termínu doručení před samotným rozvozem. Montáž na klíč lze provést po telefonické domluvě. Na nic nečekejte a objednejte si náš krásný altánek na Vaši zahradu. Vaše párty bude mít větší smysl, protože altánek Vám zpříjemní atmosféru. Altánek si můžete i různě ozdobit. Pokud v létě budete slavit s přáteli narozeniny, altánek si můžete ozdobit svítícíma balónkama.