Sedačka je nezbytná

Pokud vaši rodinu postihne tragická událost, jejímž následkem se člen rodiny dostane na vozíček, je velmi důležité, připravit pro něj bezbariérové prostředí. Jen tak se může postižený člen rodiny cítit v domácnosti pohodlně. Schodišťová sedačka je v případě, že bydlíte v patrovém domě, nezbytná. Jen díky této sedačce se postižený snadno dostane do patra i bez cizí pomoci. To je samozřejmě potřeba, jelikož ne vždy je v domácnosti někdo, kdo může postiženému pomoci.Zaměřujeme se na sedačky

V našem obchodě se zaměřujeme právě na tyto sedačky. Schodišťové sedačky nejsou určeny jen pro tělesně postižené, ale také pro seniory či osoby, které zvládají hůře pohyb po schodišti. Jsou určeny nejen do interiéru, ale dají se použít také do exteriéru. Pokud máte strach, že vám toto zařízení zabere příliš místa na schodišti, můžete zůstat v klidu. Sedačky z naší nabídky jsou navrženy tak, aby zabraly jen nezbytně nutné místo. Navíc jsou estetické a moderní a nijak nenaruší dosavadní styl vašeho bydlení.

Jak vypadá

Pokud jste doposud nic takového nemuseli řešit, jistě nemáte představu o tom, jak taková schodišťová sedačka vypadá. Je sestavena z vodící kolejnice a samotné sedačky. Samotná instalace není nikterak náročná. Zabere pouhých pár hodin a nevyžaduje žádné speciální stavební úpravy. Instalace je skutečně jednoduchá:

• ukotvení vodící kolejnice do schodišťových stupňů
• osazení kolejnice sedačkou
• připojení do elektrické sítěNic více není potřeba. Jste překvapeni, jak je to jednoduché? Vyberte si sedačku a nechte si ji nainstalovat od skutečných profesionálů. Schodišťové sedačky z naší nabídky jsou jednoduché na ovládání. Nasedání je bezpečné a postižený člen ho zvládne zcela sám. V případě vysednutí se sedačka natočí ve směru výstupu. Jakmile bude vše nainstalováno, ihned ji můžete začít využívat.