Přívěsné vozíky a vše o nich

Přívěsné vozíky jsou velice užitečným zařízením, protože díky mim můžeme táhnout mnohem větší náklad. Podáváme se i jestli ho koupit nebo půjčit.

Přívěsné vozíky a vše o nich

Nákup

Jednoho dne se třeba rozhodnete, že si chcete koupit novou obývací stěnu. Vše probíhá podle plánu, ovšem problém nastanete až při přepravě domů, protože zjistíte, že do osobního auta se rozhodně nevleze, díky svým obrovským rozměrům. Velice elegantním řešením je zapřáhnout vozík a je rázem po starostech, přičemž potřebujete tažné zařízení. Pokud se jedná o výjimečnou situaci, tak si takové vozidlo s tažným můžete zapůjčit, ovšem co se týká dlouhodobého využívání, tak se určitě vyplatí si nechat namontovat tažné přímo na Váš vůz.

zapřáhnutý vozík

Pokud budete rozměrný náklad převážet často, tak se i dokonce vyplatí si koupit vozík. Pro běžné využití postačí i standardní nebržděný typ do 750 kg se 7 pinovou elektroinstalací. Jen se připravte, že budete muset zařídit STK, platit pojistku a počítat s opotřebením. Sice nejsou náklady nijak vysoké, ale musíte počítat s tím, že je to další malá starost a výdaj navíc.

Půjčovna

Pokud potřebujete vozík jen jednou za čas, tak se z ekonomického hlediska nevyplatí si ho kupovat, ovšem zapůjčit ano. Rozhodně se nenechte zlákat podezřelými firmami, jenž nabízí techniku ve špatném stavu a raději vsaďte na ověřenou půjčovnu přívěsných vozíků Praha. Oproti konkurenci je zařízení opatřeno i plachtou, takže ani sypký materiál se v žádném případě nedostane ven.

stříbrná dodávka

Ochrání i převážené věci před velice nepříznivými přírodními podmínkami. Jistě Vás potěší dostatek prostoru, a především nízká cena za půjčení. Pokud se budete chtít vrhnout do většího projektu stěhování, tak není od věci si půjčit rovnou dodávku i s vozíkem, díky čemuž získáte opravdu hodně prostoru, k čemuž Vám stačí pouze ŘP skupiny B. Celá souprava prochází pravidelně servisem, takže se můžete těšit na naprosto spolehlivou dodávku. Ta má navíc asistenční službu a dálniční známku, takže cestování bude mnohem rychlejší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup