Online vzdělávací portály

Chcete vyplnit svůj volný čas něčím užitečnějším a rozhodli jste se pro sebe-vzdělávání. Nechcete ale dojíždět nikam na kurzy, ani netoužíte usednout do školských lavic. Knihy také neradi otevíráte a přijdou vám v dnešní době poněkud zastaralé.

Máme pro vás řešení. Učte se v pohodlí domova posloucháním výukových videí, u kterých je prověřeno, že se nudit nebudete. Seznámíme vás s některými výukovými portály, kde jsou kurzy zaměřené na rozličné soft skill, jež v dnešní době určitě využijete.

webináře online
Seduo

Seduo je portál, kde aktuálně běží 38 projektů, ve kterých studuje es 50 000 studentů. Většina kurzů (konkrétně 20) je zdarma. Můžete se zde dozvědět, jak vyzrát na prokrastinaci, konečně se naučit pořádně anglicky, porozumět Excelu do hloubky, jak úspěšně vybudovat kariéru v libovolném odvětví a ještě mnohem více.
Výhodou je rozčlenění kurzů do několika video sezení, která bývají často doplněna o další materiály a odkazy, kde se můžete dozvědět více.

online vzdělání
Naučme se

Dalším zajímavým velice různorodě zaměřeným projektem je naucmese.cz. Naleznete zde online, ale i prezenční kurzy po celé republice. Vždy je vypsán termín, a kolik lidi je potřeba pro jeho otevření. Kurzy jsou povětšinou placené. Výhodou je, že zde můžete nalézt opravdu veškeré zaměření – sportovní, jazykové, kuchařské, z marketingu.

Navíc sám můžete vytvořit svůj vlastní kurz a začít předávat své znalosti dalším. A mimochodem si tím i přivydělat. Třeba na nějaký váš kurz, o který máte zájem.
 
Portálů zaměřující se na vzdělávání, i neplacených, je mnohem více. Pokud ale víte, co je váš hlavní zájem, pak doporučujeme hledat portály zaměřené přímo na něj. Například, zajímáte-li se o copywriting a obsahový marketing, pak doporučujeme vceliste.cz, kde naleznete opět placené i neplacené kurzy, podcastová videa a další.