Nic pro nás není nemožné

Jistě už jste někdy slyšeli o reklamních látkových taškách či pytlích, jistě už jste také viděli nejrůznější reklamní trika a už jste jistě všichni dávno zvyklí, že v hotelech bývají ručníky s logem či názvem hotelu. Tento reklamní textil zná každý podnikatel a také samozřejmě běžní lidé, kteří tyto produkty posléze využívají. Jde o skvělý způsob propagace, který přetrvává.

Pokud bychom to přebrali například na tašky, tak je jasné, že igelitku vyhodíte hned po příchodu domů nebo ji maximálně využijete na odpad, ale pokud dostanete v obchodě látkovou tašku, tak ji maximálně přeperete, ale ponecháte si ji na další nákupy či pro jiné potřeby. A přesně o tohle jde i u dalších látkových produktů, jejichž potisk Vám zde nabízíme v té nejvyšší možné kvalitě za pomocí vysoce moderních technologií a za opravdu skvělých cenových podmínek.

A tím naše nabídka jen začíná, protože u nás si můžete nechat potisknout naprosto cokoliv. Spolupracujeme s řadou spolehlivých výrobců textilu, a proto se můžeme přizpůsobit jakékoliv zakázce. U nás si můžete nechat potisknout polštářky, chňapky či zástěry do kuchyně, nejrůznější látkové obaly na dárky či na lahve a dokonce i látkové hračky a spoustu dalšího.

Kromě kvalitního potisku Vám u nás také můžeme také Vámi vybraný produkt doplnit o strojovou výšivku nebo můžeme využít dalších zušlechťovacích technologií. Vyjdeme Vám vstříc, co se týče materiálu, barev, tisku a i v návrhu. Samozřejmě, že nám můžete předložit svůj vlastní návrh nebo si jej nechat u nás zpracovat našimi spolehlivými a zkušenými grafiky.

Využijte opravdu skvělý způsob propagace Vašich produktů, služeb či celé společnosti. Nechte si od nás vytvořit týmová trika či stejné zástěry do kuchyně nebo Vaše vlastní ručníky s monogramy a podobně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup