Nejlepší reklama je formou letáků

Vždy, když chcete představit své služby široké veřejnosti, je nutná reklama. Ta se vám vyplatí a vrátí v podobě nových zákazníků či návštěvníků. Velmi oblíbenou formou, kde dokážete sdělit to nejpodstatnější a ještě můžete doplnit o vypovídající obrázky, jsou nejrůznější letáky.

Tímto způsobem lze představit různé organizace či spolky a jejich služby, firmy, výrobky i historické památky nebo akce. Jsou tedy hojně využívané a nejsou ani malé ani velké, zkrátka tak akorát na vše podstatné a lze si je tak snadno uschovat pro případ potřeby.

Výrobu přenechte odborníkům, vyplatí se to

Jejich výrobu však raději nechte profesionálům, vyjde vás to totiž podstatně levněji a také rychleji, než když je budete tisknout na domácí tiskárně a navíc máte jistotu, že provedení bude bezchybné a kvalitní.
Tisk letáků levně je umožněn všem, kteří o to stojí. Stačí zadat objednávku online. Nejdříve si však můžete vytvořit cenovou kalkulaci a udělat si představu o ceně.
Předtím dokončením objednávky je však nutné si zvolit několik důležitých parametrů. Patří k nim především:

· formát – vlastní rozměry nebo A3 – A6
· počet kusů
· papír – lesklá křída, matná křída, ofsetový papír, recyklovaný papír a vše v několika gramážích
· potisk – jednostranný, oboustranný, barevný či černobílá
· formu skládání – například lom na polovinu, skládání do přáníčka, harmonikové skládání a mnohé další
· data – lze mít vytvořený vlastní design nebo si ho můžete nechat vytvořit
· zušlechtění – využít můžete laminace, tiskového laku nebo UV laku

V nabídce jsou nepřeberné možnosti, ze kterých si stačí vybrat. Tisk probíhá ofsetově nebo digitálně. Vždy je však zaručeno rychlé a levné zpracování vašich požadavků. Využít pak můžete ještě dovozu hotové objednávky až domů.
Pokud si však nejste s čímkoli jisti, můžete si nechat poradit a doporučit to nejvhodnější řešení.