Na čem ve vašem šatníku se nevyplatí šetřit?

Na věcech jako šperky, pásky, doplňky, obyčejná trička a podobně nemusíte utratit majlant. Dobře vám poslouží i věci z levnější kategorie, které nezatíží váš rozpočet, a přitom splní svůj účel. Na určitých kouscích ve vašem šatníku byste ale rozhodně šetřit neměli. Kvalita stojí peníze, ale takový kousek vám poté bude sloužit klidně i několik let, takže se ve finále investice do dražšího oblečení vyplatí. Je rozdíl koupit jeden kousek za dejme tomu 2500 Kč, a nosit ho 4 roky, než koupit jeden za necelou tisícovku a muset nákup opakovat každý rok. E-shop About You díky své široké nabídce poskytuje oblečení jak z té nejlevnější kategorie, tak i dražší, luxusní kousky, které vás překvapí svou kvalitou. A i tak můžete ušetřit, třeba se slevou 25 About You. Podívejme se tedy, na čem byste rozhodně neměli šetřit.

podprsenka

Spodní prádlo

Možná namítáte, že vaše spodní prádlo ve velké většině případů nikdo nevidí, tak proč nešetřit zrovna na něm. Ale šetřit na spodním prádle je chyba, především na podprsence. Pokud budete nosit kvalitní podprsenku, lidé ji sice neuvidí, ale rozhodně uvidí efekt, který na vás udělá.

Džíny

Zrovna u džínů platí, že si raději připlaťte, abyste je nemuseli kupovat stále dokola. Levná džínovina není zrovna kvalitní, a i když v obchodě vypadá dobře, po pár vyprání již vidíte její opotřebování a vyblednutí barev. Také se vám může daleko rychleji proděravět, hlavně v oblasti stehen.

kabát

Zimní kabát

Zimní kabát může být pro vaši peněženku docela zátěž, ale pokud si vyberete dobře padnoucí kabát z kvalitních materiálu, je velká šance, že vám vydrží dlouhé roky téměř beze změny, pokud se o něj budete dobře starat. To třeba znamená, že ho necháte prát v prádelně a mimo sezónu ho uložíte na tmavé a suché místo.

Sako

Sako nejspíš nenosíte každý den, ale na pracovní a formálnější příležitosti. Není nic horšího než mít sako, které je z levné látky. Takové nebývají na saka vhodné a deformují ženám postavu. U saka jde většinou bohužel na první pohled vidět, zda byla laciné, či nikoliv.