Levný plot

Všichni si chceme svůj majetek ochránit před nezvanými hosty. Každý určitě použije k jeho zabezpečení jinou metodu, i když v našich krajinách se k ochraně majetku v největší míře používá klasické oplocení. Samotný plot může být z různých materiálů a tvarů. Především záleží na tom, co vlastně chcete zabezpečit, jestli se jedná o zahradu nebo pozemek kolem domu? U domu byste měli dávat pozor na to, aby plot nenarušil jeho celkový vzhled. Nejběžněji se používá k oplocení obyčejné pletivo, které se hodí nejen k zabezpečení vstupu na pozemek u domu, ale i na zahradu. S takovým oplocení ušetříte spoustu peněz. Jen nesmíte při jeho stavbě zapomenout na betonovou podezdívku.

Plot, který vydrží

Chcete oplotit svůj pozemek bez velkých finančních investic? Klidně můžete. Když použijete k oplocení klasické pletivo, budete mít plot bez velkých investic. Aby vám ale takový plot vydržel co nejdéle, musíte ho ochránit proti zarůstající trávě, která způsobuje korozi pletiva a to se pak stává zcela nefunkčním. Dalšími narušiteli pletiva jsou psi. Svým věčným podhrabáváním vlastně ničí celou stavbu plotu. Abyste předešli těmto nepříjemným změnám na vašem plotu, můžete ho velmi dobře ochránit za pomoci betonové podezdívky, kterou celý plot zpevníte a tráva ani psi nebudou mít šanci ho ničit.

Jednoduchá podezdívka

Podezdívka plotu slouží k tomu, aby tráva nezarůstala do pletiva. Taky je velmi dobrou ochranou proti věčně podhrabávajícím se psům, kteří tímto způsobem plot doslova devastují. Podezdívku můžete udělat klasickou betonáží nebo si můžete usnadnit práci a ušetřit i samotný čas. Umožní vám to podhrabové desky, které se vyrábí z kvalitního betonu a jsou zpevněny ocelovými pruty, takže váš plot bude nejen zpevněn, ale i zabezpečen proti zarůstající trávě. Ke stavbě podezdívky z těchto prefabrikátů nebudete potřebovat žádné základy.