Levnější a lepší

Ačkoliv často předpokládáte, že to, co je dražší, bude chutnat lépe, opak je pravdou. Samozřejmě ne vždy, ale v některých případech najdete výjimky. Záleží také na typu obchodu, ne vše seženete danou značku, a podobně. Mohu však zaručit, že s levnějšími variantami, které se dozvíte dnes v článku, si pochutnáte minimálně stejně rádi, ne-li víc.
tvrdé bonbony
            Jistě znáte Tic tac, což jsou takové malé bonbony s různými příchutěmi v malém plastovém balení. Buď seženete mentolové, nebo ovocné, samozřejmě jsou i speciální edice. Zaplatíte z ně kolem 15 korun. Za 15 korun však můžete mít 3 balíky toho stejného druhu z obchodu Lidl. Bonbony se jmenují Bliki a chutnají naprosto stejně. Pro vaše dítka ideální varianta, ze které budou nadšené a vy zaplatíte 5 korun.
            Mnoho dětí také miluje Lentilky. Ty jsou takovou klasikou, kterou milovalo mnoho z nás. Stejný obchodní řetězec také nabízí opět levnější variantu. Téměř stejné jsou Duhovky, najdete je i ve skoro stejně designovaném balení. Opět byste pravděpodobně nepoznali rozdíl, navíc díky tomu ušetříte.
            Ačkoliv zde již rozdíl trochu poznáte, Bounty se dá také nahradit sladkostí nazývanou Flint. Tu seženete ve více řetězcích, a dokonce se setkáte hned s několika tipy. Věší výběr levnější, ale stejně dobré varianty zní mnohem lákavěji.
tictac na dlani
            Pokud jde o sladké, jistě každý z vás zná Nutellu. Ty bývají opravdu drahé a sami jste se mohli dočíst, že složení není příliš dobré. To vede k dalším variantám, zde však musíte hledat jinde. Za cenu Nutelly máte opravdu velké balení jiného lískooříškového krému – a ani to ne, kolikrát i více. Varianta, která je mnohem chutnější s lepším složením, navíc s příjemnější cenovkou u sebe, se dá sehnat v Německu, ale i v obchodech, které zde nakupují. Seženete ji i u vietnamských prodejců. Vzhled je velmi typický, mají žluté víko a menší balení jsou ve tvaru průhledného hrnečku. Ovšem chuťově se snad ani nedají srovnávat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup