LED žárovka gu10 – bodovka do každého interiéru

Na velké oblibě získaly tzv. bodovky, když se architekti pustili do realizací a návrhů, kde chtěli světlo úspěšně rozptýlit do prostoru. Výsledkem potom bylo zajímavější pojetí komplexní barevnosti nasvíceného bytu nebo kancelářské prostory. Navíc právě takto rozmístěné světelné body daly celkové koncepci interiéru mnohem více možností. A také energetická úspora na sebe nenechala dlouho čekat. Více světla za méně peněz oslovilo také výrobce nového LED systému, a tak vznikla LED žárovka gu10.

Co od této praktické LED žárovky gu10můžeme očekávat?


Výhody jsou jasné, je to totiž především:

– vysoká svítivost
– mimořádná maximální úspora elektrické energie
– velmi dlouhá životnost
– pohodové nahrazení za klasické žárovky

Pokud se tedy podíváte na výhody a možnosti takového praktického a pěkného světelného zdroje, musí vám být jasné, že se bez takového osvětlení dále neobejdete.

Hodí se do kuchyně, ložnice, obývacího či dětského pokoje i do kanceláře


Chcete dětem v pokojíku udělat „hvězdné nebe“? Nebo chcete vylepšit interiér vašeho obýváku poutavějším osvětlením? Výhodou je určitě i to, že si mezi LED žárovkami gu10 můžete vybírat i podle zabarvení, tedy od žlutější, až po úplně bílou. Možná budete velmi překvapeni, jak moc zajímavé je změnit teplotu osvětlení. Právě tento fenomén je poslední dobou velmi vyhledávaný, protože velmi ovlivňuje celkovou pohodu a jedinečnost bydlení. Intenzita světla působí na člověka velmi významně, a tak právě bodové žárovky dávají bydlení příjemnější ráz.

LED žárovka gu10vám ušetří až 85% elektrické energie


Právě tato výhoda si získala maximální pozornost u uživatelů, protože nejen, že můžete osadit tímto typem svícení jakákoliv světla v bytě či domě, ale navíc to poznáte výrazně při ročním vyúčtování elektrické energie. Samotné bodovky používají mléčné nebo skleněné kryty, které chrání SMD diody uvnitř. Celkově vypadají elegantně a jejich světelné záření do prostoru je výrazné.

S těmito praktickými úspornými bodovkami můžete svítit stále a nemusíte se bát, že se nedoplatíte za účty na elektřinu. Zkuste je a budete mile překvapeni.