Kvalitní a zkušená péče o Vaše seniory

Jak již bylo řečeno, stáří se nikdo z nás nevyhne. Léta sice přibývají pomalu, ale jistě a s postupujícími léty také přicházejí nejrůznější zdravotní problémy. Starší lidé začínají zapomínat a trápí je problémy s klouby a jiné obtíže, díky kterým se může stát, že jsou časem odkázáni na pomoc jiných. I když své babičky a dědečky jistě velmi milujete a chtěli byste se o ně postarat, tak pokud nemáte dostatečné znalosti, zkušenosti a dostatek různého lékařského vybavení, tak v některých případech je to prostě nemožné.

oblékání stařenky

A právě proto Vám nabízí své služby náš domov se zvláštním režimem a Alzheimer centrum, kde se o Vaše nejbližší postižené stařeckou či jinou demencí postaráme, jak nejlépe dovedeme. Jsou zde pro ně připraveny velmi příjemně vybavené pokoje, do kterých si samozřejmě můžete přinést i své domácí vybavení, abyste se u nás cítili příjemně, protože víme, že věci, které připomínají domov, pomáhají ke zpříjemnění pobytu.

Kromě příjemného ubytování Vám také naše Alzheimer centrum nabízí proškolený zkušený personál a profesionální lékařské vybavení a péči. Prostě všechno potřebné k zajištění té nejlepší péče. Jsou zde poskytovány ty nejlepší zdravotní služby, k dispozici je nejen praktický lékař, ale také fyzioterapeuti, psychiatr, neurolog, kardiolog a další specialisté. Samozřejmostí jsou pravidelné lékařské kontroly fyzického i psychického stavu našich klientů.
péče o stařenku

Součástí areálu našeho Alzheimer centra je i uzavřený park vhodný k procházkám a odpočinku a také samozřejmě klidné posezení v restauraci se zahrádkou a dětským koutkem pro setkávání našich klientů s jejich rodinou. Ano přesně tak, dobře víme, jak je důležitý kontakt s rodinou, a proto u nás pravidelně také Vaši rodinu spravujeme o Vašem zdravotním stavu a podporujeme styk s rodinnými příslušníky, abyste se u nás cítili, co nejlépe.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup