Jak pobyt vybrat?

Nabídka je opravdu velice rozsáhlá, tak rozsáhlá, že se můžete řídit tím, co skutečně chcete. Zkusme si seřadit kritéria, která vám pomohou se v nabídce pobytů pro dva zorientovat.

Destinace a typ zařízení

Někdo má raději hory, jiný vodu a sluníčko. Tam i tam se dá jet do hotelu či hotelového komplexu s širokou skálou služeb, malého rodinného penzionu, na horskou chatu. Rozdíly jsou v dostupnosti služeb, ta je ovšem kompenzována výší sumy za nocleh.

Termín a počet nocí

Vyhledávané jsou v kterékoli roční době především prodloužené víkendy. Horské chaty nabízejí týdenní turnusy v létě i v zimě a také v období termínů jarních prázdnin.

Marketingově protěžované termíny jako je Valentýn, Velikonoce nebo Silvestr bývají vyprodané dlouho dopředu.

Sezonní tematické pobyty se týkají v podstatě všech ročních období.
Pracovní dny jara a podzimu mívají v oblibě senioři. Mohou si pobyt užít v klidu a pohodě mezi hlavními sezonami, kdy se rekreační střediska, hotely a penziony naplní rodinami a školními zájezdy.

Zaměření

Pobyty pro dva

V nabídkách městských i horských hotelů, chat i resortů najdete romantický pobyt pro páry, wellness pobyt, pobyt pro seniorské páry nebo třeba dámskou jízdu pro dvojici kamarádek.

Sport nebo wellness? Nebo jiný balíček?

Můžete zvolit komfortní wellness styl nebo sportovně aktivní dovolenou. Rekreovat se v sauně nebo v pivních lázních. Jet na pobyt obohacený cyklistikou, hathajógou, kurzem osobního rozvoje nebo zaměřený na redukci váhy.
Vzrůstající oblibu zaznamenali pořadatelé gastronomických pobytů a různých zážitkových pobytů, od jízdy se psím spřežením po školu smyku.

Kouzlo „na poslední chvíli“

Zvláštní kapitolou jsou last minute pobyty. Jste-li ochotni a schopni se natotata sbalit a jet, většinou budete odměněni výrazně nižší cenou za pobyt.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup