Jak je to s půjčkami ?

Lidé se odjakživa rozdělují na dvě konkrétní skupiny, a těmi jsou : 1) kdo si vydělává více, a žije si lépe, a 2) pravý opak, lidé kteří musí žít skromně a kteří musí každou vydělanou korunu obracet v kapse. Takže pokud opravdu vidíte nebo vy cítíte že byste potřebovali půjčku, tak je nejvyšší čas o tom začít přemýšlet, nikdy si však neberte půjčku jen tak pro nic za nic. Pokud si půjčku vezmete, musíte se snažit ji splatit co nejdříve a to už z toho důvodu že rychlým splácením se můžete vyhnout nekřesťanským úrokům. Jenže jak už je uveden výše najdou se mezi námi i jedinci kteří si půjčku berou i když to vlastně není ani nutné a ve výsledku jim hrozí i nevyhnutelné splácení vysokých úroků.

Dlužník

A co se stane když daná osoba svojí půjčku nesplácí tak jak by měla ? Jak jistě víte lidé kteří nesplácí dané půjčky, úroky a podobně. se v žádném případě nevyhnout velice známým Exekucím. A jistě se naleznou i jedinci kteří jsou ještě „uraženi a dotčeni „ tím že jim banka tzv. vpálí exekuci do obličeje. a to jsou především ti kteří si berou půjčku jen tak a ani nepřemýšlí nad veškerými riziky které je čekají důsledkem neplacení. A jak jistě i malé dítě ví, Dluhy se musí platit za každou cenu, ať se to dotyčné osobě líbí nebo ne. Protože když už vás napadne si půjčku vzít, vždy musíte počítat i s jejím vrácením.

Ale i tato věc s exekucemi má jednu podmínku. a tou je ta že exekutoři, nesmí dlužníkovi sebrat úplně všechen majetek. Vždy mu musí nechat potřebnou sumu peněz a určitou životu potřebnou část majetku. aby měl možnost přežít. A to všechno bez ohledu na to, zda i daný dlužník dal možnost přežít těm kteří mu půjčili peníze.

A jak je to od loňského roka ? Od loňského dubna platí že se takovým dlužníkům bude vycházet ještě více vstříc nežli předtím, Pokud se od loňského dubna dostanete do exekuce, je nařízeno těmto dlužníkům nabídnout možnost zřízení takzvaného bezplatného chráněného účtu. Kam by si dlužníci měli odkládat všechny svoje úspory (bavíme se o nezabavitelných penězích, tedy o penězích které dlužníkovi nikdo nesmí sebrat). Exekutoři jim však musí nechat pouze tu sumu kterou potřebují aby uživili sebe a rodinu, a také musí pohlídat aby si tyto dlužníci v žádném případě nepůjčovaly peníze od tzv. Lichvářů a aby nikde nepracovali na černo.

Exekuce

Shrnutí :

Dlužníci se nemusí bát že by díky exekuci přišly o svůj majetek nebo peníze, takže jsou pod ochranými křídly naší vlády. A nyní je jen na vás zda v tomto chcete s našimi politiky souhlasit, nebo ne. A jestli jim vy jakožto občané České Republiky zatleskáte za to že dlužníkům zůstane vše a ostatní co přišli o peníze nedostanou nic zpět. Posuďte to sami jakožto občané této země

Takže opravdu chcete žít s takovými pravidly ? nebo jste naopak zastánci těch kteří své půjčené peníze třeba už nikdy neuvidí ?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup