Co může být příčinou nedosažení ženského orgasmu

Dlouhé sezení

Dlouhodobé sezení, které způsobuje nejen sedavé zaměstnání, ale i nedostatek pohybu ve formě večerního sledování televize a vysedávání na pohovce v obýváku, nám po zdravotní stránce příliš neprospívá. To není pochopitelně žádný převratný objev, že nedostatek pohybu je metlou současného lidstva, ale pro ženské tělo představuje dlouhé vysedávání nepřiměřenou zátěž na oblast pánve. Dochází ke zkracování pánevních svalů a to pak vede i k neschopnosti dosáhnout přirozeného orgasmu. Doporučuje se vždy po půlhodině vstát, protáhnout pánevní ohýbače např. dřepy, mostem, nebo jógou (posed na zemi s rovnými zády, s roztaženými stehny a s chodidly přitisknutými k sobě těsně před sebou).
silueta ženy.jpg

Vysoké podpatky

Na některé muže působí dámské lodičky a boty na vysokém podpatku jako afrodiziakum, podobně jako podvazky a rafinované spodní prádlo. Tyto kreace však využívejte pouze ke svádění, anebo pro výjimečné příležitosti. Kvalitní obuv spočívá v podpatku do výše maximálně 5 cm, s anatomickou stélkou, kde mají prsty volný pohyb. Dlouhodobá chůze na vysokých podpatcích přetěžuje pánevní dno, oblast bederní páteře a především svalovinu a nervová zakončení v okolí pohlavních orgánů. Bederní sval (psoas) může dokonce ztuhnout a vzhledem k tomu, že je zodpovědný za přenos vzrušivých signálů k dosažení orgasmu, může být jednou z příčin těchto problémů.
sexy angel.jpg

Nedostatek tekutin a nadbytek alkoholu

Pitný režim se sice nemá přehánět, ale ani podceňovat. Dostatek vody vyživuje mimo jiné i kolagen a relaxatin, což je hormon, který změkčuje tkáň výstelky vagíny. Zkrátka je třeba, aby byly ženské pohlavní orgány dostatečně prokrvené a zvlhčené, což je rovněž podmínkou k dosažení orgasmu. A alkohol? Ten nepřináší našemu tělu nic dobrého, navíc působí protichůdně – dehydratuje, vysušuje tělesné buňky a pochopitelně i lasturu lásky, kterou muži penisem dráždí, aby vám dopřáli přirozenou rozkoš.

Podpůrné prostředky

Ať použijete ty přírodní, nebo chemické, většinou jde jen o podpůrnou záležitost, která orgasmický prožitek zintenzivňuje. Mohou to být uvolňovací preparáty na bázi Poppers , nebo docela obyčejná polévka z červené čočky s nastrouhaným celerem. Afrodiziaka mají význam tam, kde již ženy orgasmu dosahují.

Láska

Láska je nejmocnější čarodějka – afrodiziakum největšího kalibru. Čím je vztah mezi mužem a ženou více postaven na vzájemné důvěře, otevřenosti, spontánnosti a fyzické i psychické přitažlivosti, tím větší šance na časté orgasmy a projevy rozkoše. Milovat někoho z hloubi srdce znamená někdy mnohem víc, než všechna kouzla, čáry a magie hmotného světa.