5 tipů jak se nesložit z businessu

Nebývá výjimkou, že se v těchto letech čím dál, tím více lidé trápí svým životem, obzvláště pak z hlediska psychického. Vše čas neubíhá tak pomalu jako dříve, ba naopak je vyvíjen extrémní tlak na jedince, jeho odhodlání, zdraví, výkon. To vše jak z hlediska pracovního, tak osobního a i intimního. Tato skutečnost vyplývá i ze statistických měření, dat a výzkumů poukazující i na zhoršování se zdraví nejen obyvatelstva Česka, nýbrž i populace globálně.
příprava ke skoku

Rady a tipy

Nabízíme vám rady, se kterými se již jen tak neztratíte. Uvidíte, že váš život začne dávat větší smysl!
1. Cvičte – ať už máte rádi fotbal, běh, pořádně si dát do těla v posilovně či se raději věnujete „jemnějším“ aktivitám jako je kupříkladu meditace či jóga, jedno je jasné – vždy každý den na chvíli vypnout prostřednictvím fyzické aktivity, jejíž účinky jsou pro tělo a mysl velice vhodné až očišťující.
vysoká horečka
2. Jezte zdravě – že to bývá obtížné už normálně, natož začít jen tak? Pomyslete na své tělo a následky, které vám způsobí nezdravá strava konzumovaná vesměs dennodenně. Kdo by neodolal řízku s kaší, jako kdyby nebyl. Pokuste se do jídelníčku zakomponovat ovoce a dostatek zeleniny, která vás na dostatečnou dobu zasytí.
3. Věnujte se neotřelým aktivitám – nalezněte novinku. Obměnu. Novou zálibu. Dlouho opěvovaný koníček, který se až moc dlouho „válel“ v koutě s nápisem „sny a záliby, kterým se chci věnovat a uskutečnit je“.
je vám do skoku
4. Zmizte z domu – a to alespoň jedenkrát do týdne! Ať už je to do hospody, na diskotéku, do knihovny nebo nový film v kině, jednoduše se vypařte. Klidně sami. Nebo se setkejte s kamarádem, kterého jste dlouho nepotkali. Okamžitě naleznete jiné myšlenky. Zapomenete na tisíce pracovních meetingů a úkolů.
5. Spěte – a to je povinnost. Ač se necítíte unaveně, vězte, že se to na těle podepíše. Spánek slouží k sortování myšlenek a celého denního cyklu. Dopřejte si ničím nerušený spánek, který bude kvalitní, dostatečný a hlavně zdravý!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup