Jak partnerku požádat o ruku?

Rozhodnutí muže, spojit svůj život s jeho partnerkou do svazku manželství je krokem, který si žádá důkladné promyšlení. Není to jen o odhodlání a o jasné představě o tom, že určitě řekne ano, ale i o způsobu, kterým o ruku své partnerky žádá.

prstýnek v srdíčku

Místo, které je pro to magické

Výběr místa pro žádost o ruku, by měl být vašim prvním krokem k tomuto dokonalému plánu. Doma v obýváku to samozřejmě nebude nic moc, proto pořádně zvažte, kde své partnerce položíte tuto kouzelnou otázku. Restauracím a jejich prostorům už odbilo, buďte proto mužem, který pro ni udělá víc než jen to, že se zeptá po dobré večeři, jestli si ho vezme.
zasnoubený pár

Nejmagičtější místa pro zásnuby?


1.    Příroda – výlet do přírody, klidně i nějaký výšlap na vrchol hory s krásným výhledem. I to může být pro ženu nezapomenutelný okamžik s dokonalou atmosférou kolem.


2.    Dovolená – dnes poměrně typické místo, kde se páry zasnoubí. Ale přímo volající k tomu, aby to tak i učinili. Volba dovolené, na které prožijí zásnuby je opravdu nezapomenutelná.


3.    Na veřejnosti – veřejná žádost o ruku si žádá odvahu a jistotu, že bude pozitivní. Je to však i nejlepší způsob, jak celému světu vykřičet, že chcete aby byla tato žena vaše!


4. Pořádejte rodinnou oslavu – posezení s rodinou a přáteli je báječnou příležitostí k tomu, abyste své milované vyjádřili vaše city a požádali ji o ruku. A jelikož u toho budou všichni vaši blízcí a přátelé, bude atmosféra ještě více dokonalá.

Jak by měla žádost o ruku vypadat?

Ženy si potrpí na originalitě, chtějí důvtip a překvapení, které jim můžete bezpochyby nabídnout tak, že si dáte na vaší žádosti patřičně záležet. Nestačí položit pouze tradiční otázku, chce to začít upřímně a tak, aby věděla, jak moc vám na ní záleží.


·        Klekněte si na koleno, žádné stání ve stoje jako voják, taková žádost prostě vyžaduje to, abyste k ní pokorně poklekl.


·        Vyznejte ji lásku, řekněte jí vše, co k ní cítíte, a jak moc toužíte po tom, aby byla už navždy jen vaše.


·        Nebuďte nervózní, buďte sám sebou a mějte sebevědomí, které udělá z vaší žádosti nejen příslib k vaší nekonečné lásce k ní, ale i skutečnost, že jste pro ni správná a nejlepší volba!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup