Hnusné boty

Hezké a kvalitní boty jsou základem, každého outfitu. Ať už jdete do práce, večer ven anebo na schůzku, tak chcete, aby vaše boty byly co nejhezčí a aby se vám v nich chodilo dobře. Nedávno se, ale do módy dostaly takzvané ugly shoes. V překladu hnusné boty. Jinak je můžete znát pod názvem Dad shoes – Tátovské boty.

Nike boty ve vzduchu

Tátovské boty?
 Asi si říkáte „Kdo by chtěl nosit boty co nevypadají dobře?“ odpověď je spousta lidí. Nejznámější jsou asi Fila boty, či Nike M2K. Ale i high-end značky jako Gucci mají vlastní dad shoes. Charakterizují se obrovskou podrážkou, a širokým vrchem. Určitě si pamatuje tátovy botasky a jejich vzor. Za nic by se jich nevzdal. Ano přesně takový styl mají tyhle Ugly shoes.

Proč jsou trendy?
 Určitě jste se aspoň jednou optali sami sebe, proč jsou z nich lidé tak paf. Nejspíše to bude díky designerům Davidovi Tourniaire-Beauciel, který vytvořil ne všemu oblíbenou, ale zaručeně legendární botu Balenciaga triple s. Samozřejmě je tu spousta dalších designerů, kteří trendu přispěli, ale tenhle je asi nejznámější.
boty na skateboardu

Jak je nosit?
 Není to žádná věda, ovšem přímá úměrnost tu nefunguje. To znamená, že když uvidíte nejhnusnější boty na světě tak určitě nejsou nejvíce trendy. I tady panuje nějaké rovnováha „Nepěknosti a vkusnosti“. Boty se spíš hodí na chození do školy, jen tak na ven, či na street wearové akce. Rozhodně si je neberte k obleku, či šatům. To by snad nikoho nenapadlo. Ovšem s krátkou sukní mohou vypadat sakra dobře. Inspirovat se můžete třeba Billie Eilish, která nosí ugly shoes od Gucci.

90. léta
 Dá se říct, že styl bot je návrat k 90 minulého století. Vrátí se více trendů, než jen botasky? Kdo ví. Ovšem trend ugly shoes, či dad shoes je tu už dlouho a určitě se jen tak nevypaří. Možná se nějak vyvine a posune dál. Uvidíme, co nám budoucnost přinese. Třeba budou vycházet modernější boty s nádechem 90. let. Ať už to bude, jakkoliv máme se určitě na co těšit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup