Dřevěné prvky pokojíček oživí

Při zařizování dětského pokoje každý rodič dbá na to, aby se v něm nacházel nábytek prvotřídní kvality a z hlediska celkového dojmu – byl nesmírně útulný a pohádkový. Co ovšem celkový dojem ještě více zvýrazní, je i volba správných dekorací.
Na trhu nalezete velkou škálu nejrůznějšího dětského zboží, které fantasticky doladí každý detail v pokoji jak pro holčičky, tak i pro kluky. Při jejich výběru byste neměli zapomínat ani na to, že je nutné hledat i kvalitu a zaměřit se zejména na přírodní materiál.

dřevěná dekorace

Dřevěné dekorace jsou to pravé

Sortiment dřevěných prvků, které lze pověsit nebo nalepit na zeď, je velmi bohatý. Nalezete v něm několik obrázků nebo i pohádkových postaviček, ale i účelové dekorace, jakými jsou například dřevěné hodiny nebo dřevěný metr pro děti, který by v pokoji vašich ratolestí rozhodně chybět neměl. I díky tomu, že každé dítě roste neuvěřitelnou rychlostí, si s pomocí metru můžete pravidelně zaznamenávat to, v jaké části vývoje se už posunulo.
V dřevěném provedení tato pomůcka pro děti bude navíc působit originálně, stylově a díky zvířecímu motivu nebo i barevnému provedení už od pohledu krásně.
bílý metr

Několik typů, ze kterých nebude těžké si vybrat

Ať už máte pokojíček vašeho dítěte zařízený do jakéhokoliv stylu, věřte, že s dřevěným metrem nic nezkazíte. A to už jenom díky tomu, že i nábytek, který se v místnosti nachází je rovněž vyrobený ze dřeva a vytváří přírodní efekt, ke kterému tato dekorace fantasticky zapadne. V naší nabídce si můžete zvolit růžovou variantu, která se hodí do pokojíčku malých princezen, ale i modrou nebo žlutou, která neurazí žádného raubíře.
Pokud dáváte přednost přírodní dřevěné podobě, rozhlédnout se u nás můžete i po šikovném typu s exotickými zvířaty nebo potěšit vaše dítě volbou pohádkových postaviček, jakými jsou Krteček a jeho kamarádi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup