Děti a vodní radovánky

Už jste si někdy zkoušeli srovnat, kolik času tráví děti uvnitř v domě a kolik času venku na zahradě? Co vyhrává? Vnitřní prostory domu nebo plocha venku vzadu za domem? Jestliže jste odpověděli, že vaše děti tráví většinu času doma, asi je někde problém. Můžete to však snadno vyřešit. Když se postaráte o to, aby se zahrada za domem proměnila v místo, které bude pro děti dostatečně atraktivní.

bazén

Zábavné prvky na zahradě:

  • pískoviště,
  • houpačky,
  • zahradní domeček,
  • lana a nejrůznější sítě,
  • trampolína,
  • branky na fotbal,
  • koš na basketbal,
  • terč na šipky.


V tomto seznamu bychom mohli pokračovat stále dál a jistě bychom našli mnoho a mnoho dalších způsobů, které poskytnou dětem atraktivní zábavu. Vše uvedené je výbornou zábavou na jarní a podzimní měsíce. Co ale v letních měsících, kdy teploty nepříjemně stoupají a nechce se nám na sluníčku trávit mnoho času? Tady se dostává ke slovu zahradní bazén. Díky němu budeme sluníčko zase vyhledávat, protože nám poskytne možnost rychlého ochlazení a osvěžení. Z vlastní zahrady budete opálení jako od jadranského pobřeží. A co na zahradní bazén řeknou vaše děti? Že je to ten nejúžasnější nápad! Děti vodní radovánky zbožňují a díky zahradnímu bazénu se jim mohou věnovat pokaždé, když to počasí dovolí. Nebudou muset jezdit na přeplněná koupaliště a na zahradu si můžou zvát i kamarády.

plavecký bazén

Co je třeba vědět o údržbě
Údržba nádrže není žádným velkým problémem. Bude vám stačit moderní bazénová chemie, která má jednoduché použití. Pravidelně kontrolujte množství chlóru ve vodě a sledujte i hodnotu pH. Často je vyšší, než je doporučená norma, ihned použijte snížení ph v bazénu a můžete bazén znovu plně využívat.

Jaký typ bazénu se bude nejlépe hodit na vaši zahradu? Vyberte si co nejdříve, letní sezóna se přiblíží velmi brzy a když přijde první letní horko, vy už chcete ležet u vlastní vodní plochy!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup